ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

12. mai 2016
12.05.2016 Aptus Group OÜ on nüüd Telema Sertifitseeritud Partner
Aptus Group OÜ on 30. Telema Sertifitseeritud Partner ja viies, kes pakub IT-tuge MS Dynamics NAV-i tarkvara kasutajatele. Telema EDI Mooduli arendus populaarsesse Microsofti tarkvarasse sündis Eesti IT-ettevõtete BCS Itera, Columbuse, HÄT Systemsi ja Fujitsu koostöös.
Läbi Telema EDI Mooduli tarkvaraversioonis MS Dynamics NAV2015 saavad kõik partnerite kliendid oluliselt mugavama ja kiirema ligipääsu Telema EDI teenustele. Internetipangaga sarnane moodul võimaldab kasutajatel otse majandustarkvaras vastu võtta elektroonseid tellimusi ja vastuvõtukinnitusi. Samuti saab otse majandustarkvarast saata e-arveid ja saatelehti.

Elektroonsete dokumentide kasutamine muudab paljud protsessid kiiremaks, sest andmeid ei pea korduvalt käsitsi sisestama. Mida vähem on inimeste sekkumist, seda vähem esineb ka vigu. Nii on ettevõtetel võimalik kokku hoida nii aega kui ka raha.

Telema EDI Mooduli standardne aktiveerimine MS Dynamics NAV2015 tarkvaras Aptus Groupi klientidele võtab aega kuni kümme tööpäeva ning maksab kuni 1 500 eurot. Lisaks tuleb tasuda Microsofti litsentsimakse. Keerukamate kaubandusprotsessidega seotud dokumendivahetuse aktiveerimisel aitavad ettevõtteid Telema ja Aptus Groupi kogenud spetsialistid.

Tutvuge lähemalt Telema Sertifitseeritud Partnerite aktiveerimistingimustega.Telema AS