ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

12. jaanuar 2016
12.01.2016 Columbus Eesti AS sai Telema Sertifitseeritud Partneri tiitli
Columbus Eesti AS on kolmas MS Dynamics NAV-i tarkvara toetav ettevõte, kellest sai Telema Sertifitseeritud Partner. Varem on sertifikaadi saanud sama tarkvara toefirmad BCS Itera ja HÄT Systems.
Kõik partnerite kliendid, kes kasutavad MS Dynamics NAV 2015 tarkvara, saavad oluliselt hõlpsama ligipääsu Telema EDI teenustele. Majandustarkvara uusimale versioonile on lisatud internetipangaga sarnanev Telema EDI Moodul.

Uus moodul võimaldab kasutajatel otse majandustarkvaras vastu võtta elektroonseid tellimusi ja vastuvõtukinnitusi. Samuti saab otse majandustarkvarast saata e-arveid ja saatelehti. E-dokumendid on masinloetavad ja -töödeldavad ning liiguvad tarkvarast tarkvarasse. Nii ei pea personal andmeid mitu korda käsitsi sisestama. Protsessid sujuvad kiiremini ja ettevõtted säästavad aega ning raha.

Telema EDI Mooduli standardne aktiveerimine MS Dynamics NAV2015 tarkvaras Columbuse klientidele võtab aega kuni kümme tööpäeva ning maksab kuni 1 500 eurot. Lisaks tuleb tasuda Microsofti litsentsimakse. Keerukamate kaubandusprotsessidega seotud dokumendivahetuse aktiveerimisel aitavad ettevõtteid Telema ja Columbuse spetsialistid.

Telemal on Baltikumis kokku 28 sertifitseeritud partnerit, neist 13 Eestis, 11 Lätis ja neli Leedus. Tutvuge lähemalt Telema Sertifitseeritud Partnerite aktiveerimistingimustega.


Telema AS