ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

5. mai 2014
02.05.2014 Directo võimaldab mugavat liitumist Telema EDI teenustega kolmes Balti riigis
Telema allkirjastas eelmisel nädalal Sertifitseeritud Partneri leppe Leedu IT-ettevõttega Directo UAB. Directost sai esimene majandustarkvara tugiteenuseid pakkuv firma, kelle esindused on Telema poolt sertifitseeritud nii Eestis, Lätis kui Leedus.
Ettevõtetel, kes kasutavad Directo majandustarkvara, on nüüd võimalus alustada elektroonilist dokumendivahetust oma partneritega senisest oluliselt kiiremini ja soodsamalt. Telema EDI ühenduse loomine Directo kaudu ei eelda mingit tarkvaraarendust. Piisab, kui võtta ühendust Directo kohaliku esindusega, tasuda liitumismaks, ning teenus aktiveeritakse järgmise tööpäeva jooksul. Sertifitseeritud Partnerite klientidelt Telema täiendavat liitumistasu ei nõua.

Telema EDI lahendus veebipõhises Directo majandustarkvaras toetab nelja enimlevinud müügi- ja ostudokumendi (tellimuse, arve, saatelehe ja vastuvõtukinnituse) saatmist ning vastuvõtmist. Täiendavalt saab edastada elektroonseid müügi- ja laoaruandeid, tooteinfot ja hinnakirju.

Directo on aastaid olnud Telema hea äripartner. Eesti esindus, Directo OÜ, omab Telema Sertifitseeritud Partneri staatust alates 2013. aasta juulikuust. Directo SIA, firma ettevõte Lätis sertifitseeriti k.a. aprillis ning mais sai ametliku partneri diplomi Directo UAB, kes on Telema teine sertifitseeritud partner Leedus. Kokku on Telemal Balti riikides nüüd 14 sertifitseeritud partnerit. Lisainfot Telema Sertifitseeritud Partnerite ja toetatud majandustarkvarade kohta leiate meie kodulehelt.

Telema sertifitseeritud partner Directo UAB
Telema AS