ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

18. november 2013
14.11.2013 Telema konverentsil ECR Baltic Forum 2013
Telema osales iga-aastasel konverentsil ECR Baltic Forum, mis tänavu toimus 13. ja 14. novembril Tallinnas. ECR-i korraldatud aastakonverents on olulisim Balti riikide jae- ja hulgimüügisektori professionaalidele suunatud üritus, mis lahkab kaubanduse arengusuundi regioonis ja maailmas tervikuna. Tänavu osales foorumil üle 150 delegaadi.
Telema on ECR organisatsiooni aktiivne liige ning aitas ka sel aastal kokku panna konverentsi programmi. Meie tegevjuht Hele Hammer esitles EDI projektide juurutamisel saadud õppetunde ning rääkis, milliseid vigu vältida. Telema müügimeeskond jagas uusimat infot EDI lahenduste kohta, aga pakkus ka osalejatele ka meelelahutust. Kõik soovijad said proovida täpsust Telema golfimängus. Päeva peaauhinna - Click & Grow lillepoti - võitis DHL-i juht Claudio Richardson. Juba esimese konverentsipäeva õhtusöögil panime laudkonnad proovile väikese viktoriiniga. 

ECR Baltic Forumi eesmärgiks on levitada kaubanduse tarneahelaid ja infovahetust käsitlevaid parimaid praktikaid. ECR Baltic Forum on üks väheseid võimalusi kohtuda lisaks koostööpartneritele ka konkurentidega, et arutleda koos kaubandusmaastikul toimuva üle.

Loe lisainfot konverentsi kohta ECR Baltic kodulehelt.


Telema AS