ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

4. september 2015
04.09.2015 Värskeim Telema Sertifitseeritud Partner on Astro Baltics OÜ
Astro Baltics kliendid, kes kasutavad majandustarkvara NOOM, saavad nüüd Telema EDI teenuseid mugavalt kasutada otse oma harjumuspärase programmi kaudu. Ligipääsu EDI teenustele võimaldab tarkvara jaoks väljatöötatud Telema EDI Moodul.
Uus funktsionaalsus võimaldab müügiorganisatsiooni kasutajatel otse majandustarkvaras vastu võtta elektroonseid tellimusi ja vastuvõtukinnitusi ning saata e-arveid ja saatelehti. Ostuprotsessis saab käsitleda elektroonseid ostutellimusi, ostuarveid ja saata tarnijatele müügiraporteid. Kõik kaubandusdokumendid liiguvad tarkvarast tarkvarasse ning jääb ära aeganõudev andmete käsitsi korduvsisestamine. See muudab sujuvamaks nii müügi- kui ostuprotsessid ja asjaajamine on kiirem kõigi osapoolte jaoks.

Telema EDI Mooduli standardne aktiveerimine Astro Baltics OÜ klientidele tarkvaras NOOM võtab aega viis tööpäeva ning maksab 200 eurot. Tarkvara NOOM on tihti kasutusel keerukate kaubandusprotsessidega ettevõtetes, sellepärast soovitame dokumendivahetuse aktiveerimisel alati ühendust võtta Astro Baltics OÜ ja Telema spetsialistidega.

Telemal on Baltikumis kokku 21 sertifitseeritud partnerit, neist 12 Eestis, kuus Lätis ja kolm Leedus. Tutvuge lähemalt Telema Sertifitseeritud Partnerite aktiveerimistingimustega.


Telema AS